KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111550
nr 911 1550
Blandteknik
Signerad, 42x31
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:25:01
600 kr
150 kr
250 kr
400 kr
500 kr